Здравствуйте, Уважаемые дамы и господа. Мировое население растет с каждым днем, в 2000 году оно увеличилось на 1,33%, в 2010 году на 1,24%, в 2017 году на 1,12% , а в 2020 году по следуемой статистике оно должно увеличиться на 1,09%. Мировое население быстро растет, а доступ к продовольствию становится все более сложным. Производство продуктов питания должно увеличиться в среднем на 60-70 процентов, чтобы избежать трудностей с доступом.Мы разрабатываем и внедряем современные системы теплиц, при помощи которых выращивание овощей становится возможным даже при плохих погодных условиях летом и зимой, получая при этом овощи более высокого качества. Наша компания MAY SERA внедряет всевозможные проекты,используемые в сельском хозяйстве. Наша компания, организованная в 2004 году в городе Анталия / Турция, начала свою деятельность по производству стальных конструкций гостиниц, санаториев, бизнес-центров, а также стальных деталей, включая процесс сборки. Находясь в регионе Анталии, и имея при этом семью фермеров, на Sera Bitki Askı Tel Sistemleri Sera Projelendirme safhasında hesaplamalar homojen yük dağılımı esas alınarak yapılır.   Sera Projelerimizde 4mm kalınlığında bitki askı teli ve projeye göre 8mm veya 10mm halat kullanılır.  MAYÇELİK MAYPOLAT MAYYAPI MAYSTELL

Duyurular

 • YATIRIM ve ORTAKLIK PROJELERİ - 27/05/2019
 • Merhaba; Sayın: Bay, Bayan;

                   Dünya nüfusu her geçen gün artıyor artış devam ediyor, 2000’yılı %1.33 2010‘yılı, 1.24, 2017 yılında %1.12 ve 2020 yılında %1.10 artması bekleniyor. 7,50 milyar nüfuslu dünya her yıl %1 oranında ortalama artış olmaktadır. Dünya nüfusu hızla artarken gıdaya erişim de bir o kadar zorlaşıyor. Erişim zorluğunun önüne geçmek için ise gıda üretiminin yüzde 60-70 oranında artması gerekiyor artması için üretim, üretim için yatırım gereklidir. Sebze üretimi için yaz ve kış aylarında kötü iklim şartlarından etkilenmemek ve daha kaliteli sebzeler yetiştirmek için modern sera sistemleri tasarlanmakta ve uygulanmaktayız. Örtü altı tarımsal yapılar konusunda MAY SERA TARIM olarak projeler sunmaktayız.

              Şirketimiz 01.03.2004 tarihinde Antalya/ TÜRKİYE’ de çelik yapı imalatı yapmak amaçlı kurulmuş olup birçok otel, tatil köyü, iş merkezi, gibi yapıların çelik aksamlarını üretim, montaj işlemlerini yaptık. Şirketimiz Antalya bölgesinde faaliyet göstermesinden ve çiftçi bir ailem olmasından dolayı tarım sektörü ile iç içe çalışmalar yaptık seracılık konusunda bitki istekleri ve bitki gelişimi konusunda bilgi ve tecrübelerimizi sera yapımında modernizasyon yaparak geliştirdik.

  Sera yapı malzemeleri olarak sera profil ve bağlantı kelepçe takımlarını üretmekteyiz. Makina gurubumuz yıllık üretim kapasitesi 400 hektar ‘dır. Serada üreticilik yapılacak bitki çeşidine göre sera dizayn ederek verimliliği en yüksek seviyelere taşımaktayız.

  Tasarlamış olduğumuz sera sistemleri her ülkenin iklim koşullarına göre dizayn edilmektedir.

  Sera tarımı yatırım maliyetleri kullanılan malzeme ve enerji verimliliğine göre değişmekte sistem yapıları bölge iklimine göre seçilmektedir.

  Burada sizin için dizayn edilecek sera sistemi az enerji tüketecek ve çok yüksek verim verecek şekilde yapılacaktır.

  Sera yapısında önemli iki faktör vardır ışık ve iklimlendirme bu faktörler iyi kullanılırsa 10.000m2 serada domates üretimi 600 ton/11 ay olarak gerçekleşir.

  Yapılacak olan sistem üretim gideri (Gübre-İlaç-Enerji-İşçilik) düşürmek için kurulacak sistem 40 000m2 ‘den küçük olmamalıdır.

   MAYSERA TARIM ŞİRKETİ DÜNYADA BİR KAÇ ÜLKEDE YATIRIM ORTAKLIĞI PROJELERİ YÜRÜTMEKTEDİR YATIRIM VE İŞLETME ORTAKLIĞI YAPMAK İÇİN YATIRIMCI ORTAĞIMIZIN %50 SERMAYESİ OLMASI GEREKMEKTEDİR.
   YATIRIM, İNVESTMET, ORTAKLIK, YATIRIM DANIŞMANLIK
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam66
  Toplam Ziyaret60426
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar5.67445.6971
  Euro6.34556.3709
  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  28° 31° 24°
  Saat